На Львівщині стартувала конференція щодо професійної відповідальності аудиторів

Сьогодні, 3 листопада, на Львівщину прибули спеціалісти у галузі аудиту із різних областей України та фахівці із-за кордону, аби взяти участь у конференції «Професійна відповідальність аудитора».

Як наголосив під час вступної промови перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, така конференція є вкрай важливою, оскільки це черговий крок до європейської інтеграції України.

«Так саме ви несете нові стандарти в обліку і звітності, та допомагаєте підприємствам вийти на нові ринки, в тому числі європейські, здобувати певний авторитет, робити їхню працю більш прозорою та зрозумілою для інвесторів. І найголовніше – це також відображається на кінцевому результаті, на безпосередніх споживачах тої чи іншої продукції чи послуг» – зазначив Ростислав Замлинський.

«Крім того багатьом підприємствам ви допомагаєте в залученні інвестицій. А на сьогоднішній день Львівщина за оцінками як дипломатичного корпусу, так і за даними профільного міністерства є лідируючою областю за залученням і підтримці влади у відношенні до підприємців, в тому числі й іноземних. Тому у ваших руках є і добробут усіх наших мешканців» – додав Ростислав Замлинський.

Серед тем, які розглянуть під час конференції – реформа аудиту в Україні, перспектива та приклади професійної відповідальності аудитора, міжнародний досвід відповідальності аудитора тощо.

Це третя конференція із серії реформування аудиту в Україні, попередні нещодавно відбулись у Києві та Одесі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*