На Львівщині стартувала конференція на тему чистого довкілля

Сьогодні, 20 вересня, розпочалась конференція “Чисте Довкілля – Здорове Життя. Досвід управління муніципальними відходами в Німеччині. Рекомендації для України”.

Захід відбувається за підтримки Федерального міністерства  навколишнього  середовища, охорони природи та безпеки ядерних установок Німеччини.

У відкритті конференція взяла участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

«Те, що подібна конференція відбувається у нашому регіоні, надзвичайно важливо, адже питання екології і поводження з відходами є у центрі уваги не лише Львівщини, а й усієї України. Нам дуже приємно, що ми можемо переймати досвід у розвинутих країн. А інвестиції, що надходять у наш регіон в сфері екології – це безперечно нові робочі місця та розвиток економіки. Під час сьогоднішніх дискусій обов’язково знайдуться механізми втілення тих завдань, які ми усі перед собою ставимо», – звернувалася до учасників конференції Оксана Стоколос-Ворончук.

В межах заходу презентують сучасні німецькі технології поводження з відходами, а також обіняються думками на експертних дискусіях щодо ефективних моделей поводження з відходами, зменшення відходів, стандартів і технологій поводження з відходами тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*