На Львівщині стартувала «Французька весна»

В межах “Французької весни” відбуватиметься чимало цікавих культурних, освітніх та розважальних заходів.

Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з радником з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні Еріком Тосатті.

На зустрічі також були присутні почесний консул Франції у Львові Данило Ярема та президент МГО “Альянс Франсез” Наталія Демчук.

«Французька весна» у Львові започаткована у 2005 році. “Кожного року, коли відбувається “Французька весна” – це крок до ще більшого розуміння українського і французького народу. Я вважаю це визначною подією для Львівщини”, – підкреслив Олег Синютка.

Радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні Ерік Тосатті зазначив, що в нинішніх складних умовах, в яких перебуває Україна, саме культура об’єднує. Він повідомив, що цьогоріч львівська публіка матиме можливість побачити відомого ілюзіоніста, з 18 до 26 квітня триватиме Тиждень французького кіно, а також відбуватиметься Фестиваль паркуру, різноманітні виставки, лунатимуть барокові твори 17-18 століття, і звичайно буде  джаз.

Заходи в межах “Французької весни” триватимуть до 25 квітня. Програма додається:

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*