На Львівщині стартує молодіжний проект від “Світ без кордонів»

«Світ без кордонів» – освітній проект від організації AIESEC, який проводять уже вдесяте. Цього року табір розпочинається 12 червня.

Школярі міста мають можливість ознайомитися з особливостями інших культур і традицій, а також дізнатися про ідеї глобалізації і рівності завдяки живому  спілкуванню із молоддю з різних куточків світу, а саме з Китаю, Тунісу, Індонезії, Єгипту, Індії, Туреччини та інші.

Відвідуючи заняття з іноземними волонтерами учні отримують неоціненний досвід лідерства та міжнаціональної комунікації, підвищують рівень володіння англійською мовою. Роботу з учасниками проводять по спеціально розробленій програмі, у інтерактивній, дискусійній та ігровій формах.

Зазначимо, захід відбувається в межах конкурсу молодіжних проектів Обласної програми “Молодь Львівщини” на 2016-2020 роки.

Зареєструватися на проект можна за посиланням. Деталі щодо участі за номером (066)1002801(Вікторія)

Організатори – громадська організація Aiesec за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*