На Львівщині стартує міжнародний велопробіг від Бродів до Жешова

big_GU7FFDSC_5515

Сьогодні на Львівщині стартує велопробіг транскордонним велошляхом. Його учасниками стануть 16 волонтерів: 8 – з української сторони та 8 – з польської. Траса проходить за маршрутом м.Броди – м.Жешів. Довжина – 278 км. Захід відбудеться за підтримки департаменту міжнародного співробітництва та туризму обласної державної адміністрації.

Програма велопробігу:
1 день: з’їзд учасників в м. Броди;
2 день: м.Броди – м.Львів (промозупинки у м.Броди та м.Буську);
3 день: м.Львів – м.Мостиська (промозупинки у м.Львові та м.Мостиськах);
4 день: м.Мостиська – м.Ярослав, перетин кордону у МПП “Шегині-Медика” (промозупинки у м.Перемишлі та м.Ярославі);
5 день: м.Ярослав – м.Жешів (промозупинки у м.Ланьцуті та м.Жешові).

Учасники велопробігу проведуть ознайомчі зустрічі з місцевими активістами, на яких розкажуть про досвід проекту, проведуть просвітницькі екологічні дискусії, презентацію матеріалів виконаних у рамках мікропроекту та тримовної карти-довідника про трасу велопробігу.

Організатори заходу Асоціація сприяння розвитку молодіжного туризму (український партнер) та Товариство «Креативне Підлясся» (польський партнер). Захід розроблено в рамках реалізації мікро-проекту «Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі» парасолькового проекту «Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі». Реалізується – за кошти Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*