На Львівщині спростять процедуру видачі дозвільної документації у сфері екології

Департамент екології та природних ресурсів ОДА спільно із громадськістю напрацювали два нові регламенти видачі дозволів, які розроблені за критеріями законності і відкритості дозвільних процедур та з унеможливленням проявів корупції, – про це повідомив директор департаменту Олексій Балицький.

За його словами, також напрацьовано механізм, який надасть можливість отримувати висновки погоджувальних організацій на місцевому рівні.

“Так, сьогодні навіть при незначному заборі підземних вод водокористувачі мають отримати висновки Державної служби геології та надр. Оскільки отримання таких висновків на центральному рівні – процес не рідко довготривалий і такий, що потребує витрат з бюджету на доставку кореспонденції, облдержадміністрація звернеться в Кабінет Міністрів України з пропозицією надати повноваження щодо видачі відповідних висновків ДП «Західукргеологія», яка є спеціалізованою геолого-розвідувальною організацією”, – конкретизував директор департаменту.

Він додав, що у випадку делегування даних повноважень на місцевий рівень, насамперед можна очікувати значну економію бюджетних коштів, спрощення та пришвидшення отримання даних висновків.

“Таким чином, спрощуючи процедуру одержання дозволів у сфері екології, ми очікуємо на втілення відповідних реформ з децентралізації”, – підсумував О.Балицький.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*