На Львівщині спільно з громадськістю напрацьовують програми відзначення Дня Гідності та Голодомору

Окрім того, розглянули також і заходи, спрямовані на відзначення Дня Збройних сил України, який святкують 6 грудня.

«Ми уже традиційно збираємось з вами тут перед тим як відзначати пам’ятні дати. Ми спілкуємося, радимося та обмінюємось думками для того, щоб гідно візначити важливі події», – зазначив очільник Львівщини.

Відтак, наймасштабніші заходи в межах відзначення Дня Гідності та Свободи запланували на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку у Львові 21 листопада.

«Ми запрошуємо усіх на площу перед пам’ятником Тарасові Шевченкові, де ми створимо маленьку реконструкцію Майдану і зануримось у спогади та відтворимо його дух», – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації Мирослава Туркало.

На площі планують створити пересувну виставку, фотогалерею  подій Майдану, а також відбудеться мистецьке дійство.  На завершення присутніх планують пригостити кулішем.

Також вона додала: «У цей день ми вшануємо наших Героїв – Героїв Небесної Сотні на Личаківському кладовищі. Зокрема,  ми покладемо квіти та запалимо лампадки і на Личаківському кладовищі на полі почесних поховань №67».

У межах вшанування 85-их роковин Голодомору впродовж дня, 24 листопада, відбудуться Поминальні Служби Божі у всіх храмах Львова та області за жертвами голодоморів.

На площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбудеться загальнонаціональна «Хвилина мовчання», а опісля, присутні візьмуть участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку».

Молодіжні громадські організації Львівщини покладуть квіти та лампадки до Пам’ятного знаку жертвам Голодомору та політичних репресій.

Зауваження та пропозиції можна скерувати у департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації або департамент  з питань культури, національностей та релігій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*