На Львівщині шукають експертів з питань децентралізації, – програма “U-LEAD З ЄВРОПОЮ”

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України разом з Програмою ЄС для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою” оголошує конкурсний відбір експертів з питань децентралізації.

Програма “U-LEAD з Європою” відбирає висококваліфікованих фахівців для підтримки впровадження реформи децентралізації у 24-ох областях України. Ці експерти будуть відібрані для надання консультаційної та експертної підтримки при впровадженні реформи місцевого самоврядування, адміністративно-територіальної реформи, децентралізації повноважень центральних органів виконавчої влади та реформи державної регіональної політики.

Претендентам, котрі бажають позмагатись у конкурсному відборі, необхідно надіслати вичерпне резюме і заповнену анкету  до 18:00 год за київським часом 11 грудня 2016 року у формі електронного файлу на адресу expertpool@u-lead.org.ua з темою у форматі <Прізвище, ініціали / Експерт з питань децентралізації>.

Детальніше про вимоги до кандидатів та основні обов’язки експертів читайте на сайті Мінрегіону України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*