На Львівщині щоденно контролюють використання енергії у бюджетних установах області

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА регулярно проводить виїзні наради щодо здійснення моніторингу використання енергетичних ресурсів бюджетними закладами громад та районів області.

Цього тижня робочі зустрічі відбулись у Стрийському, Миколаївському та Жовківському районі, на яких разом з відповідальними працівниками адміністрацій обговорили основні питання та проблеми, які виникають при роботі із програмним забезпеченням, інструменти аналізу та звітності по використанню енергії в будівлях.

Щоденний моніторинг в районних закладах бюджетної сфери запроваджено у 2017 році, а за підтримки фонду Східна Європа придбали програмне забезпечення. Станом на сьогодні 1419 районних об’єктів щоденно вносять дані споживання в систему, а після завантаження даних споживання за попередні роки зможуть оцінити ефективність використання енергоресурсів в будівлі.

“Лише завдяки системному контролю використання енергетичних ресурсів установами можна досягнути 5% економії енергії. Це підтверджено досвідом європейських та українських міст, які вже давно запровадили інструменти енергетичного менеджменту”, – зазначив Михайло Мельник, директор департаменту ПЕК та енергозбереження.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*