На Львівщині ще п’ятеро дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали власне житло

PC162266

У селі Ятвяги Мостиського району Львівщини п’ятьом дітям, позбавленим батьківського піклування  передано ключі та право власності на будинок.

Зазначимо, будинок придбано в рамках реалізації програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2013 -2016 роки у Львівській області.

Під час урочистостей з вітальними словами від голови Львівської ОДА Олега Сала до дітей та громади звернувся голова Мостиської районної державної адміністрації Любомир Збитковський, який зазначив, що завдяки соціальним ініціативам Президента України, спільним зусиллям обласної та місцевої влади, стала можливою реалізація зазначеного проекту. Також голова райдержадміністрації вручив дітям нову газову плитку.

Начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис звернувся до мешканців села з проханням прийняти цих дітей у свою громаду та допомагати їм у всьому.

Окрім того, всім дітям від імені голови облдержадміністрації з нагоди Дня Святого Миколая вручили подарункові набори. Також діти отримали подарунки від сільського голови, від дирекції училища та інші.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*