На Львівщині рух на автомобільних дорогах державного значення здійснюється без обмежень

1354688234_snigdosch1-250x166Департамент з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації інформує, що станом на 17.00 3 лютого 2014 року рух на автомобільних дорогах державного значення здійснюється без обмежень. З 17.00 відновлено у повному обсязі рух на регіональній автодорозі Броди – Тернопіль.

Залишається ускладненим або відсутнім транспортне сполучення з 47 населеними пунктами у 6 районах області (Бродівському, Буському, Золочівському, Перемишлянському, Радехівському та Сокальському), з них повністю до 28 населених пунктів та частково до 19.

Мешканцям постраждалих населених пунктів постійно надається необхідна медична допомога, зокрема з використанням техніки високої прохідності та снігоходів. Забезпечення найнеобхіднішими продуктами харчування та товарами першого вжитку, у разі потреби, також здійснюється шляхом підвозу транспортом високої прохідності, снігоходами та гужовим транспортом.

Керівництвом обласної державної адміністрації, Службою автомобільних доріг у Львівській області у взаємодії з райдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування із залученням підрозділів ДСНС України, Міністерства оборони України, Мінінфраструктури України та суб’єктів господарювання, вживаються заходи з розчистки доріг та забезпечення доїзду до всіх населених пунктів на території області.

Ситуація контрольована.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*