На Львівщині розподілили кошти субвенції з держбюджету

Сьогодні, 5 серпня, у Львівській ОДА відбулось засідання комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи,придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Очолив Комісію заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

У межах заходу присутні вирішили розподілити кошти субвенції з державного бюджету на добудову дитячого будинку сімейного типу у Наварії Пустомитівського району та завершеня будівництва малого групового будинку у Бірках Яворівського району.

Як зазначив начальник служби у справах дітей Володимир Лис, цей фінансовий ресурс також скерують на виплати компенсацій на придбання житла для 17 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа.

Зазначимо, що відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» Львівській області передбачена субвенція у сумі 12 876,3 тисяч гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*