На Львівщині розпочинається польсько-український літературний фестиваль

З 26 до 1 жовтня у Львові відбуватиметься польсько-український літературний фестиваль „XXVII MIĘDZYNARODOWA GALICYJSKA JESIEN LITERACKA” «Польща – Україна – окрилені разом».

В межах фестивалю відбудеться конкурс молодих поетів – «Галицька Осінь». Відбірковий етап передбачає пошук молодих поетів серед учнівської та студентської молоді у  Стрийському районі Львівської області, м. Львові та м. Івано-Франківську. На основі конкурсного відбору оберуть найкращі поетичні твори. Мова конкурсу – українська, польська.

Основний етап передбачає  проведення літературних зустрічей у  Стрийському районі Львівської області, м. Львові та м. Івано-Франківську  в народних домах, навчальних закладах  учнівської та студентської молоді з відомими поетами з Республіки Польща і України та з молодими поетами – учасниками відбіркового туру. За підсумками фестивалю видадуть альманах з віршами всіх учасників та розповсюдять по бібліотеках і навчальних закладах.

Під час української частини „XXVII Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej ” проведуть круглий стіл «Шляхами Митців Стрийщини – Корнелія Макушинського, Богдана Веселовського»  у Районному Народному домі м. Стрия, відкриття українсько-польської виставки книжкової графіки  Артура Грабовського (Польща) і Романа Білявського (Україна) у Львівському музей етнографії та художнього промислу, поетично-музичні зустрічі українських і польських поетів та музикантів Центрі польської культури та європейського діалогу в м. Івано-Франківську, Львівському міському палаці культури ім. Гната Хоткевича, участь у радіо та телепрограмах, екскурсії Львовом, відвідання музеїв Львівщини та Івано-Франківщини.

Відкриття та закриття фестивалю відбудеться в Палаці Потоцьких у Львові. Друга частина фестивалю відбудеться з 02.10 по 08.10.2017 року в Республіці Польща.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*