На Львівщині розпочався Всеукраїнський семінар “Український кордон – 2018”

27 березня відбувся  Всеукраїнський семінар, спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), “Український кордон – 2018”.

Участь у заході взяли державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов, заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, представники, які відповідають за координацію та розвиток “Сокіл” (“Джура”) та громадськість.

Під час семінару відбувалась підготовка тренерів-вихователів для організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) за додатковим напрямком “Джура-Прикордонник” у прикордонних районах України.

“Події на сході нашої країни свідчать, що ми недостатньо приділяли уваги національно-патраотичному вихованню та вивченню історії. Вважаю, що саме “Джура-Прикордонник” активізує молодь не чекати, а вставати і змінюватись. Молоді люди повинні вміти захищати кордони країни, аби бути опорою у будівництві мирного життя”, – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Зазначимо, семінар триватиме до 29 березня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*