На Львівщині розпочався «Всеукраїнський форум мудрої молоді»

Сьогодні, 9 травня, на Львівщині розпочався «Всеукраїнський  форум мудрої молоді». Захід об’єднав майже три сотні молодих людей з усієї України.

Серед гостей форуму – заступник міністра молоді і спорту України Олександр Ярема та голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Вітаю всіх державотворців та майбутніх державотворців, мудру молодь. Я думаю, що сьогодні вже багато говорили про концепт «мудрої молоді». Я дуже радий, що молоді люди з усієї України приїхали сьогодні на Форум, на Львівщину і дійсно Львівщина дуже в багатьох випадках, не тільки цього року, але і упродовж історії, показувала мудрість, як треба мудро діяти і мабуть не випадково саме у Львові сьогодні відбувається Форум мудрої молоді»,- зазначив Олександр Ярема.

«Ви – молоді, креативні, успішні, але я б дуже хотів, щоб ви зрозуміли одну річ. Ви завтра будете керувати цією країною, це буде країна, в якій ви будете займати керівні посади, приймати рішення. Саме тому я прошу вас, щоб сьогодні приймаючи рішення, роблячи дії ви завжди задумувалися, що ця країна, яка сьогодні твориться, завтра буде вашою країною. Ви повинні зрозуміти виклики, які стоять перед державою. Коли ви будете приймати рішення керуйтеся любов’ю до України, адже це наша земля, земля наших батьків, творіть її такою, якою б ви хотіли її залишити після себе, залишити для своїх дітей та історії. І тоді все вдастся»,- наголосив Олег Синютка.

Перший день форуму відбувається на «!Festrepublic» та присвячений панельним дискусіям про освіту, підприємництво, комунікації, державотворення. Серед спікерів форуму представники Міністерства молоді та спорту України, місцеві підприємці і професіонали комунікаційної сфери.

Другий день форуму розбитий на чотири блоки занять, які включають дебати, дизайн мислення, а також командні ігри, серед них: мотузковий парк, футбол, рафтинг, скелі, волейбол, корабель, що дасть змогу молоді розвинути навички роботи у команді та фізичні якості. День завершиться спілкуванням біля ватри.

Третій день форуму пов’язаний з волонтерством, де організатори та учасники допомагатимуть на сільськогосподарських підприємствах, фермах та в притулку для тварин.

Організатори заходу – Міністерство молоді та спорту України, Українська академія лідерства та Львівська обласна держадміністрація.

 

Довідково:

Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що триває 10 місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального виховання на основі цінностей. Завдання Академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни. Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України та фонду Western NIS EnterpriseFund.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*