На Львівщині розпочався спеціалізований навчальний збір та фізкультурно-спортивна реабілітація для спортсменів з особливими потребами

В період з 5 до 16 лютого 2013 року в Західному спортивно-реабілітаційному центрі Національного комітету спорту інвалідів України, що в с. Яворів на Турківщині триватиме фізкультурно-спортивна реабілітація для спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами слуху,- інформує управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Захід відбувається за ініціативи Національного комітету спорту інвалідів України та за фінансової підтримки фонду соціального захисту інвалідів Львівської області, на що виділено 53 тис. грн.

У цьому заході візьмуть участь 11 неповносправних спортсменів (з них 6 візочників) з Львівської області та двоє студентів-волонтерів – майбутніх фахівців-реабілітологів Львівського державного університету фізичної культури.

Організатором фізкультурно-спортивної реабілітації є Львівський обласний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*