На Львівщині розпочався проект “Школа молодіжної активності”

Сьогодні для учнівської молоді 9-11 класів стартував новий освітній проект, який має на меті підвищення громадської активності у сфері правової свідомості та  відповідального громадянства, в тому числі розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення безпеки своєї громади, школи, району, села чи міста, і змінювати простір довкола.

Перші тренінги відбулись у с. Наварії та м. Пустомитах. Учасниками стали понад 70 осіб, які розбирали найпоширеніші випадки порушення їх прав або уникнення відповідальності.

Навчання в проекті проводять працівники Львівської облдержадміністрації, управління патрульної поліції Львівської області та управління забезпечення прав людини НПУ.

Організатори – експерти у сфері безпеки та дотримання прав та обов’язків молодих громадян у повсякденному житті.

До слова, проектом передбачено два етапи: 10 тренінгів та для найактивніших – участь у дводенному Форумі, де буде напрацьовано молодіжні проекти у сфері безпеки та прав людини та проведено соціальні експерименти на вулицях Львова.

Контактна особа: Софія Курман, 0685121268.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*