На Львівщині розпочався молодіжний туристичний квест

Сьогодні, 4 вересня,  у селі Березина Миколаївського району розпочався туристичний проєкт «ПоРа на квест!», який популяризуватиме серед молоді з невеликих населених пунктів Львівської області здоровий та активний спосіб відпочинку.

Проєкт відбувається вже втретє. Для молоді з районів – це нагода взяти участь у цікавій пригоді-мандрівці та спробувати власні сиди у  сплаві, скелелазінні та пішому туризмі.

Зазначимо, що у квесті беруть участь команди з 10-ти  районів Львівської області.

“Для нас надзвичайно важливим є той факт, що, окрім активного відпочинку, молодь матиме змогу прослухати курс про безпечне поводження на воді та отримати практичні навики. Такі проєкти є пріоритетними для нас, тож ми і надалі співпрацюватимемо з громадськими організаціями у реалізації подібних ініціатив”, – зазначив заступник директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Юрій Горун.

Впродовж двох днів учасники матимуть нагоду сплавитись річкою Дністер на катамаранах на ділянці с. Розвадів – с. Березина (15 км), а також взяти участь у змаганнях на туристичних етапах квесту – скеледромі, шнуровій трасі, слаломній трасі на каяках та битві надувними палицями.

Також у межах заходу учасники візьмуть участь у практичному семінарі на тему порятунку на воді.

Доповненням активної програми буде перегляд фільму просто неба.

Детальніше про проект можна дізнатись за телефоном: 0981216889  – Святослав Яримович, а також на сайті за посиланням.

Організатори – Львівська міська громадська організація «Туристсько-спортивний клуб «Манівці» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики ОДА.

Нагадуємо, що туристичний квест «ПоРа на квест!» реалізовується в межах конкурсу молодіжних проєктів обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*