На Львівщині розпочався Європейський тиждень імунізації

З метою забезпечення епідемічного благополуччя населення, попередження інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики, підвищення рівня відповідальності та обізнаності батьків у питаннях вакцинації дітей у 13 закладах охорони здоров’я відкрито «Школи імунізації», в яких батьки можуть отримати всю необхідну інформацію щодо вакцинації та захисту своїх дітей від небезпечних інфекційних захворювань.

За повідомлення департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації усі «Школи імунізації» забезпечені необхідною відеоапаратурою для трансляції фільмів, фотоматеріалів, слайдів та друкованими матеріалами з питань імунопрофілактики.

Завдяки ефективній роботі «Шкіл імунізації» упродовж 2011-2012 років вдалося знизити кількість відмов батьків від вакцинації дітей із 5578 випадків у 2010 році до 2836 у 2012 році. У 2012 році – первинним вакцинальним комплексом охоплено 88, 1% дітей віком до 1 року.

В рамках роботи «Шкіл імунізації» лікарі закладів охорони здоров’я м.Львова у I кварталі 2013 року прочитали 146 лекцій для батьків та дітей, та провели 1768 індивідуальних бесід з питань імунопрофілактики.

Зазначимо, для медичного персоналу закладів охорони здоров’я упродовж I кварталу 2013 року проведено 52 семінарських заняття, на яких перевірено рівень знань з імунопрофілактики у лікарів та медичних сестер дитячих поліклінічних та стаціонарних відділень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*