На Львівщині розпочато виплату заборгованості бюджетної дотації фізичним особам за утримання і збереження молодняку великої рогатої худоби

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє, що розпочато виплату боргових зобов’язань, взятих на 01січня 2013 року по державних бюджетних програмах.

Зокрема, з державного бюджету спрямовано кошти на погашення заборгованості з виплати бюджетної дотації фізичним особам за утримання і збереження молодняку великої рогатої худоби в сумі 6945,5 тис. грн. Це в повному обсязі дозволить погасити заборгованість по вказаній бюджетній програмі.

Зазначимо, що завдяки державній бюджетній дотації за утримання населенням молодняку великої рогатої худоби вперше за останні більш як 10 років зупинено зменшення чисельності поголів’я великої рогатої худоби у господарствах населення і забезпечено їх збільшення на 5,5 % або 11,8 тис. голів порівняно з попереднім роком.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*