На Львівщині розпочато реалізацію проекту «Об’єднання зусиль задля формування політики рівних можливостей»

na-vanofrankvshchin-pdgotuyutsya-do-ukranskokanadskomu-bznesforumu-1-487x348Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації за участі Благодійного Фонду «Центр підтримки ініціатив» з листопада 2013 року розпочав реалізацію проекту «Об’єднання зусиль задля формування політики рівних можливостей».

Даний проект передбачає сприяння інтеграції гендерної складової, зокрема в регіональну «Програму зайнятості населення Львівської області на 2013–2017 роки» в частині проведення оцінки Програми, обговорення її результатів  та внесення відповідних пропозицій до Програми.

Реалізація проекту «Об’єднання зусиль задля формування політики рівних можливостей» сприятиме залученню громадськості до процесу формування гендерної політики як на рівні територіальної громади, так і на районному і обласному рівнях.

Заходи, які визначені у проекті, сприятимуть поінформованості громадськості про існуючі проблеми та можливості їх вирішення.

Проект «Об’єднання зусиль задля формування політики рівних можливостей» виконується в рамках Благодійної програми «Підтримка інститутів громадянського суспільства як рушіїв демократії і належного врядування», яка впроваджується на виконання проекту «Демократизація і права людини в Україні», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Запрошуємо представників територіальних громад, організації громадянського суспільства, бізнес, представників влади у Львівській області, які зацікавлені у забезпеченні гендерної рівності до участі в даному проекті.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*