На Львівщині розпочалися командно-штабні тренування щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в області в зимовий період

54f4b5d022cf39cda9600f8eadae83c329 жовтня у Львівській області розпочалися  командно-штабні тренування щодо організації протидії загрозам і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в області в зимовий період.

У зв’язку з цим, о 10 00 годині під головуванням заступника голови Львівської ОДА Василя Бахмацького відбулося засідання  комісій ТЕБ і НС за участі керівного складу цивільного захисту.

Як поінформувала членів комісії представник Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у зв’язку із зміщенням активного циклону з північного заходу, 29 жовтня 2013 року  на території області очікується значне погіршення погодних умов: опади у вигляді снігу, в горах – дуже сильні, посилення північно-західного вітру до 19-24 м/с, місцями – з поривами до 25 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця, снігові замети, температура повітря вночі становитиме 8-100 С, вдень – 3-50 С  морозу, введення “Штормового попередження”.

За легендою, внаслідок погіршення погодних умов на території області можливе  збереження холодної погоди впродовж наступних двох діб, утворення снігових заметів на автошляхах, залізничних коліях, тимчасове припинення руху автомобільного транспорту та поїздів тощо.

Під час засідання обговорено питання готовності всіх служб області до ліквідації можливої  надзвичайної  ситуації, а також опрацьовано питання практичної взаємодії між рятувальниками, військовими, комунальниками, ДАІ та окреслено майбутні подальші дії щодо усунення таких ситуацій.

Заступник голови Львівської ОДА Василь Бахмацький наголосив: “Сьогодні ми повинні чітко напрацювати всі проблемні питання, з якими стикалися в минулі роки щоб бути максимально підготовленими до злагоджених та оперативних дій  у виникненні непередбачуваних ситуацій цього року”.

Зазначимо, згідно з Наказом начальника цивільного захисту та цивільної оборони  Львівської області Віктора Шемчука, з 12:00 години  29 жовтня 2013 року, всі органи управління та сили цивільного захисту Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту переведено до функціонування у режимі надзвичайної ситуації.

Командно-штабні тренування тривають.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*