На Львівщині розпочали військово-патріотичну гру “Сокіл”

У понеділок, 13 червня, у м. Сколе відбулося урочисте відкриття обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Вона зібрала 27 роїв з районів та міст Львівщини, а також команди із Рівненщини.

Про це повідомили у відділі молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Протягом наступних чотирьох днів учасники змагатимуться у таких напрямках: стройова підготовка, перетягування канату, проходження смуги перешкод, інтелектуальні змагання з історії України за зразком “Що? Де? Коли?”, мистецькій сфері, наданні першої долікарської допомоги з використанням елементів рятувальних робіт.

Переможець гри представлятиме Львівщину на Всеукраїнському етапі, який планують провести на базі Українського дитячого центру “Молода гвардія” в Одесі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*