На Львівщині розпочали проект “Літературний десант”

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації разом із Львівською обласною бібліотекою для дітей ініціював проект “Літературний десант”. До проекту залучені члени Львівської обласної організації Національної спілки письменників України.  Письменники побувають у бібліотеках найвіддаленіших сіл Львівської області, де презентуватимуть дітям свій літературний доробок.

Відтак, як повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій, на початку квітня у бібліотеках-філіях у рамках проекту відбулася перша зустріч школярів зі сіл Гряда та Гійче і смт. Куликів Жовківського району з письменницею Марією Людкевич на тему “І перетворююся я на жінку-соняшник…”.

Марія Людкевич прочитала присутнім у залі низку своїх віршів. “Письменниця заслужила бурхливі оплески слухачів, привезла багато своїх книжок, а також запросила обдарованих і талановитих дітей Жовківщини стати учасниками літературної студії “Джерельце”, – розповіла директор департаменту Христина Береговська. – Також письменниця презентувала дітям свою поетичну збірку “Спитати в янгола”, яка була подана на здобуття Шевченківської премії-2015″.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*