На Львівщині розпочала роботу VІІІ Міжнародна науково-практична ветеринарна конференція

Cьогодні, 2 жовтня, у Львові розпочала роботу VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ветеринарні препарати: розробка, контроль якості та застосування», організатором якої є Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів і кормових добавок.

У роботі конференції взяли участь директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, головний інспектор ветмедицини України Борис Кобаль, делегація з Польщі на чолі з головним ветеринарним лікарем Богданом Конопкою, а також наукові співробітники, керівники та спеціалісти установ і підприємств, представники іноземних фірм та фахівці практичної ветеринарної медицини.

З вітальним словом до учасників конференції звернулась т. в. о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Людмила Гончаренко побажала їм плідної праці, нових напрацювань для майбутніх розробок і впроваджень.

У своєму  виступі Людмила Гончаренко звернула увагу на виклики, які стоять у ветеринарній сфері щодо забезпечення населення якісними та безпечними харчовими продуктами тваринного походження, впровадження світових  стандартів контролю виробництва та обігу ветеринарних лікарських засобів. Подякувала колективу ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок за здобутки в сфері досліджень, ініціювання та впровадження державної програми із визначення залишків ветпрепаратів в продукції тваринництва і кормах.

З основною презентацією виступив директор Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів і кормових добавок, доктор ветеринарних наук, професор, академік НААН Ігор Коцюмбас, який поінформував присутніх про особливості ринку ветеринарних препаратів, порядок реєстрації ветеринарних препаратів в Україні.

Під час міжнародної конференції, яка триватиме  впродовж трьох днів до 4 жовтня, учасники дізнаються про розробки, виробництво ветеринарних препаратів і кормових добавок, їх стандартизацію, сертифікацію та контроль якості, а також застосування нових ветеринарних препаратів і кормових добавок та їх ефективність. В рамках конференції відбудеться виставка ветеринарних препаратів. За результатами роботи конференції на підсумковому пленарному засіданні буде прийнято резолюцію конференції.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*