На Львівщині розглянули стратегії розвитку автомобільної індустрії

У вівторок, 31 жовтня, на Львівщині стартував Автомобільний форум “Прискорюючи інтеграцію України в європейську мережу постачальників автомобілебудівної галузі”.

Представники влади, менеджменту провідних українських автомобілебудівників та керівники регіональних і націольних відділень виробників автокомпонентів розглянули шляхи розвитку вітчизняної автомобільної промисловості та обмінялись досвідом виробництва автомобілів.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка наголосив, що Львівщина є надійним регіоном для створення автомобільного кластеру.

“На Львівщині є традиція автомобілебудування, високоточної механіки і виробництва, це база, на якій можна отримувати додаткові ресурси, друга  важлива річ для розвитку автомобілебудування – це можливості у  безперешкодному сприянні владних структур в отриманні дозвільних документів, і третє, без чого не обійдеться автомобільна промисловість – це ресури, кадри і залучення людської праці, ця система професійно-технічної освіти, яку маємо на Львівщині дає можливості для адаптації виробництва та потреб, які мають автомобільні компанії” , – підкреслив Олег Синютка.

Секретар комітету з питань промислової політики та підприємництва Верховної Ради України Михайло Хміль зосередив увагу на законопроектах, які посприяють розвитку автомобільної індустрії, зокрема індустріальних парків.

“Це законопроект №7155 щодо вдосконалення порядку здійснення розрахунків в іноземній валюті, де передбачається відміна обов’язкового продажу валютної виручки під час здійснення зовнішньоекономічних операцій, законопроекти №2554а,д та № 2255а,д це зміни в Податковий і Митний кодекси у частині інвестиційних стимулів для учасників індустріальних парків”, – наголосив Михайло Хміль.

Також учасники форуму подискутували щодо перспектив розвитку кластерів виробництва автокомпонентів в Україні і розглянули приклади з практики  провідних виробників.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*