На Львівщині ремонтуватимуть військову техніку із Західного регіону

1_272

На території Західного регіону розташовано близько 6,5 тис. одиниць військової техніки, яка потребує ремонту. За попередніми оцінками, з них близько 500 одиниць заплановано відновити в рамках першого етапу мобілізаційного плану ремонту Міністерства оборони України. Про це сьогодні під час наради у Львівській облдержадміністрації повідомила заступник генерального директора Концерну «Техвоєнсервіс» Міністерства оброни України Ірина Ткачова.

Зазначимо, що нарада з питань ремонту військових автотранспортних засобів відбулась за дорученням голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех. Серед учасників: керівник апарату облдержадміністрації  Мирослав Трещов, директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості ОДА Микола Довба, представники транспортних підприємств та підприємств оборонної промисловості області.

Присутні обговорили питання щодо можливостей підприємств, які зголосились на ремонт техніки, накопиченої у військових частинах Західного регіону. Йшлось про ремонт за державні кошти автотранспорту, котрий може бути використаний для потреб Збройних сил України, зокрема марок «УРАЛ», «КамАЗ», «ЗІЛ», «ГАЗ», «Краз».

Для кожної одиниці наявної техніки буде проведено діагностику та визначено рівень її придатності. За результатами цих перевірок прийматиметься рішення про можливість поточного ремонту у найкоротший термін.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*