На Львівщині призначили керівників двох медичних установ

У вівторок, 19 травня, під час сесії Львівської обласної ради призначено директора КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень» Мирославу Кабанчик та директора комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер» Степана Середу.

Як відомо, попередньо відбулися конкурси на заміщення вакантних посад керівників цих медичних установ, на якому було представлення програм розвитку медичних центрів. Контракт з цими керівниками укладуть терміном на 5 років.

Довідково:

Кабанчик Мирослава Орестівна 

З 30.09.2004р. працює в КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень», з 2019р. і дотепер виконує обовязки керівника КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень».

Загальний стаж професійної діяльності – 35 років.

Середа Степан Васильович 

З 2001р. працює в КНП ЛОР «Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер, з 2019р. і дотепер на посаді в. о. директора КНП ЛОР «Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер.

Загальний стаж діяльності –  45 років.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*