На Львівщині прийняли Програму профілактики онкологічних захворювань

У вівторок, 27 грудня, на сесії обласної ради депутати ухвалили Програму профілактики онкологічних захворювань у Львівській області на 2017-2020 роки.

Як повідомила в. о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, обсяг фінансування програми сягає 18,5 млн грн. Вона передбачає співфінансування до проекту Світового банку “Онкопревенція та сучасні протипухлинні технології у Львівській області”, яка вже реалізовується на Львівщині.

“У рамках цієї програми буде закуплено препарати для лікування пацієнток з раком шийки матки, трубка для комп’ютерного томографа в онкоцентрі і що дуже важливо, – комп’ютери у сільські амбулаторії, завдяки чому зможемо запровадити електронний реєстр пацієнток після їх обстеження, – зазначила Ірина Микичак. – Також програма дасть змогу закупити кольпоскопи для діагностики раку шийки матки для центральних районних лікарень і вперше придбати вакцини для профілактики збудника, що викликає рак шийки матки”.

За її словами, у 2017 році загалом Львівщина має отримати близько 250 млн грн від Світового банку у рамках вищезгаданого Проекту.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*