На Львівщині провели всеукраїнську акцію “Олімпійське літо”

Днями на базі оздоровчо-лікувального комплексу “Ровесник”, що знаходиться поблизу міста Червоноград на Львівщині, провели спортивно-масовий захід “Олімпійське літо”. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Загалом у спортивних змаганнях взяли участь понад 500 дітей, які відпочивають й оздоровлюються в одному з кращих таборів Львівщини.

В рамках всеукраїнської акції НОК України “Олімпійське літо” діти мали змогу показати свої вміння зі швидкого бігу на короткі дистанції, плаванні, настільного тенісу, підтягуванні на поперечині, стрибків на скакалці, а також у командних іграх – волейболі та футболі.

Окрім того, серед відпочиваючих дітей були й школярі з Луганщини – вихованці Кремінської загальноосвітньої школи-інтернат та Гірської обласної спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат.

Варто зазначити, що усіх призерів змагань нагородили медалями та грамотами, а також подарунками з олімпійської символікою від НОК України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*