На Львівщині провели навчання із техніки безпеки на лісозаготівельних підприємствах

У ДП «Жовківський лісгосп» відбулися навчання з техніки безпеки та охорони праці для всієї лісової охорони підприємства, та робітників які працюють на лісозаготівлях.

В межах навчання порушили питання про особливості дотримання законодавства, правил, інструкцій з охорони праці на виробництві, зокрема в лісовій. Детально обговорили  дотримання вимог при лісосічних роботах, при навантаженні і перевезенні лісопродукції, а також перевезення працівників до місця виконання робіт.

Окремо було наголошено на правилах охорони праці при гасінні лісових пожеж. Також наголосили на тому, що відповідно до Конституції України «здоров’я, життя людини є найвищою цінністю». А тому, від якісного проведення інструктажів, навчання, правильного організаційно-технічного процесу, дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, вміння надавати першу медичну допомогу, залежить життя та здоров’я працівників.

Присутні зійшлись на думці, що заготівля лісу є одним з найнебезпечніших видів робіт. Тому, дотримання техніки безпеки – це є норма життя.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*