На Львівщині провели 53 заходи неформальної освіти

Упродовж квітня в районах Львівської області провели 53 заходи неформальної освіти в межах  реалізації обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

Учасниками заходів стали понад 1300 молодих людей. Ключові теми заходів – лідерство, історія успіху, правопорушення і пропаганда здорового способу життя, шкідливі звички в молодіжному середовищі,  ораторське мистецтво, проектний менеджмент, основи журналістики та інші.

Нагадаємо, що метою проекту є поширення заходів неформальної освіти у всіх районах області для всебічного розвитку молоді, інтелектуального проведення дозвілля та інтенсифікації активності населення.

Варто зазначити, що заходи неформальної освіти для молоді проводитимуть і надалі – щомісячно  в кожному районі.

Зауважимо, що Проект ініційований відділом молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Більш детальну інформацію про майбутні заходи можна дізнатися звернувшись до працівників, які відповідають за молодіжну політику у вашому районі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*