На Львівщині проведуть Всеукраїнський турнір з фехтування

У четвер, 15 вересня, в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту та заходів “Олімпійського тижня” у Львові розпочнеться традиційний Всеукраїнський турнір з фехтування “Галицька осінь”, присвячений пам’яті майстра спорту Володимира Козицького. 

Попередню згоду на участь у цих традиційних представницьких змаганнях подали команди Києва, Київської, Миколаївської, Закарпатської, Харківської, Донецької, Тернопільської, Дніпровської, Хмельницької та Львівської областей.

Загалом на турнірі очікується участь близько 150-ти молодих фехтувальників України, для яких ці змагання є одним з етапів відбору до національної збірної команди України.

Змагання відбудуться в манежі Львівського державного університету фізичної культури (Львів, вул. Черемшини, 17). Початок о 10:00 год.

Варто зазначити, що організаторами змагань є управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області та федерація фехтування Львівської області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*