На Львівщині проведуть навчання сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників

На базі Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету проведуть підготовку сільськогосподарських дорадників (термін навчання 2 тижні) та сільськогосподарських експертів-дорадників (термін навчання 1 тиждень). Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Прийом слухачів для підготовки триватиме до 3 червня, тоді ж розпочнеться і навчання.

За результатами навчання проведуть кваліфікаційний іспит та видадуть кваліфікаційні свідоцтва сільськогосподарських дорадників /експертів-дорадників.

До заяви необхідно додати наступні документи:

– Копії дипломів (за пред’явленням оригіналу) про отримання повної вищої освіти, наукового ступеня, атестата про присвоєння вченого звання (за наявності такого);

– Витяг із трудової книжки;

– Копію документа, що посвідчує особу та громадянство;

– Дві кольорові фотокартки розміром 3х4 см;

– Анкету встановленого зразка.

Навчання на курсах відбувається за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

З питань реєстрації для навчання на курсах та отримання додаткової інформації можна звертатися за телефоном (032) 22-42-301 – конт особа Марія Міколяш.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*