На Львівщині проведено 486 сільськогосподарських ярмарків

images

У 2014 році  на Львівщині проведено 486 продовольчих ярмарків з реалізації сільськогосподарської продукції, що у 4 рази більше в порівнянні до відповідного періоду 2013 року.

За словами в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Романа Верещинського, загалом на ярмарках реалізовано 5,0 тис тонн продукції на суму 23,7 млн. гривень.

«Аналіз цінових спостережень засвідчує, що рівень роздрібних цін на ярмарках, які відбулися, є значно нижчими від середніх цін, які склалися в торгових мережах та на ринках області в цілому», – зазначив Р. Верещинський.

Також він повідомив, що у зв’язку з підвищенням попиту на сільськогосподарську продукцію перед Великодніми святами, в області планується організувати проведення передсвяткових Великодніх ярмарків, де покупці матимуть можливість придбати сільськогосподарську продукцію та продукти її переробки за цінами виробника.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*