На Львівщині пройдуть урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 24-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

Львівська обласна  державна  адміністрація розробила заходи з вшанування учасників бойових дій та території інших держав та відзначення 24-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Зокрема, 15 лютого 2013 року о 9.00 год в гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбудеться Свята літургія та поминальна панахида за загиблими воїнами під час військових дій в Афганістані (1979-1989рр.) та на території інших держав.

В 11.00 год розпочнеться урочиста хода учасників бойових дій на території Республіки Афганістан та інших держав.

Маршрут руху урочистої ходи: площа Петрушевича –   вул. Саксаганського – просп. Шевченка – просп. Свободи (із зупинкою біля пам’ятника Т.Шевченкові) – просп. Чорновола – вул. Під Дубом –  вул. Батуринська до пам’ятного знаку «Громадянам Львівщини полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр.», де о 12.00 год відбудеться урочисте покладання квітів, молебень та віче за участю керівництва області та міста.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*