На Львівщині проходить міжнародний форум індустрії туризму та гостинності

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

15-17 жовтня департамент міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації представляє туристично-рекреаційну привабливість Львівщини на Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності. У рамках заходу проходить Ювілейна XV Міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО», VIII  Спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес», VII Спеціалізована виставка «Континент розваг: Спорт. Відпочинок. Дозвілля».

На Форумі презентовано новий туристичний логотип та гасло області «Львівщина: дивовижні відкриття». До цьогорічного Форуму департамент міжнародного співробітництва та туризму представив також два нові мобільні виставкові стенди Львівщини: туристично-рекреаційного комплексу та відпочинково-оздоровчих можливостей; нові путівники та  довідники «Дорога в гори», «Курорти Львівщини», туристичні буклети «Мандрівки Львівщини. Туристичні маршрути», де зібрано і описано понад 30 маршрутів маловідомими або невідомими місцями області.

Відвідувачі виставок мали змогу відвідати ярмарок гідів та екскурсоводів, оглянути презентацію народних ремесел та промисли Бойківщини з м. Бориня Турківського району та м. Самбора, а також  традиційно Яворівщини. У рамках заходу організовується  тур для гостей та учасників Форуму «Галицька Венеція» по Надбужанщині з циклу «Невідома Львівщина».

Учасниками та гостями Форуму стали представники Сумської, Харківської, Запорізької, Київської, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської областей України,  а також із Словаччини  та Польщі. Львівщину представляли 20 районів області, міста обласного значення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*