На Львівщині проходять заняття з попередження епідеміологічної ситуації з поширення вірусу Ебола

Ebola-virus-1

У Львівській області проведені навчально-тренувальні заняття з залученням фахівців Львівської обласної інфекційної лікарні та держсанепідслужби з приводу реагування на поступлення хворого з підозрою на лихоманку Ебола.

Госпітальна база Львівської обласної інфекційної лікарні готова до госпіталізації хворих з підозрою на лихоманку Ебола. До лікарів усіх ланок скерований інформаційний лист щодо клінічних проявів та діагностики лихоманки Ебола. Визначений механізм доставки матеріалу від підозрілих осіб до Одесси, де будуть проведені лабораторні дослідження. Відкореговані плани перепрофілізації стаціонарів на випадок масового поступлення хворих з підозрою на цю недугу.

Буде встановлене медичне спостереження за усіма студентами та іншими особами, що будуть прибувати з несприятливих щодо цієї недуги територій.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*