На Львівщині прогнозують сильні дощі та зливи

На території Львівської області сьогодні ввечері та впродовж доби 27 травня очікуються сильні дощі, в окремих районах сильні зливи. У зв’язку з цим можливе формування дощових паводків з підйомами рівнів води впродовж 27 – 29 травня на 1-2 м (на окремих ділянках – 2,5 м) на річках басейнів Сяну, Дністра та на 0,3-0,8 м на річках басейну Західного Бугу над рівнями 26 травня. На понижених ділянках вихід води на заплаву.

Департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації звертається до власників та орендарів водних об’єктів і гідротехнічних споруд з нагадуванням про необхідність дотримуватися безпечного режиму роботи водних об’єктів (регулювання скиду води, пропуску паводку, режиму наповнення) з метою недопущення можливих надзвичайних ситуацій і небезпечних подій внаслідок складних погодних умов.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*