На Львівщині продовжується навчання фахівців соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

27 лютого та 28 лютого  працівниками Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено навчання фахівців із соціальної роботи Стрийського районного та Стрийського міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  а також працівників Сокальського районного та Червоноградського міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В процесі даного навчання детально було розглянуто питання:

– практичні моменти роботи фахівців із соціальної роботи із сім’ями та особами, які перебувають у складних життєвих обставинах;

– робота з населенням з метою формування довіри та позитивного сприйняття фахівців соціальної роботи;

– аналіз щодо осіб, які матимуть бажання створити прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу.

Також директор Львівського обласного ЦСССДМ Ярослав Бордіян провів зустріч з керівництвом органів місцевого самоврядування з метою ознайомлення із станом облаштування робочих місць фахівців із соціальної роботи та налагодження їх взаємодії з місцевими громадами (зокрема у смт  Жвирка Сокальського району).

Нагадаємо, станом на сьогодні у Стрийському районі приступило до роботи 26 фахівців із соціальної роботи, у м.Стрий – 10,  у Сокальському районі – 34, у м.Червоноград-11. Загальна кількість фахівців із соціальної роботи ЦСССДМ Львівської області становить 704 осіб.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*