На Львівщині продовжать ліквідовувати ями – черга за територіальними дорогами  

Після завершення ліквідації гостроаварійних ям на дорогах державного значення, підрозділи ДП «Львівський облавтодор» розпочнуть такі ж роботи на територіальних дорогах області. Відповідний перелік доріг розробила Служба автомобільних доріг.

Про це повідомив керівник Служби автомобільних доріг Львівщини Юрій Лазаренко під час наради з головами РДА та мерами міст обласного значення, яка відбулася 03 лютого в Львівській ОДА.

Голова ЛОДА Олег Синютка доручив скерувати складений перелік у відповідні районні державні адміністрації для його уточнення та врахування тих ділянок, які найбільш непроїзні.

Окремо було наголошено на необхідності виділення співфінансування з місцевих бюджетів у районах на ремонт доріг, оскільки це буде обов’язковою умовою виділення коштів з державного та обласного бюджету на проведення середнього та капітального ремонту. Такою є спільна позиція Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*