На Львівщині продали право оренди на шість земельних ділянок

19 листопада у Львові відбувся черговий земельний аукціон, на якому продали права оренди шести земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у Бродівському та Мостиському районах.

Про це інформує Головне управління Держгеокадастру у Львівській області.

Загальна площа земельних ділянок переданих в оренду – 83,9 гектара. В результаті конкуренції між інвесторами розмір річної орендної плати збільшився з 45 до 97,6 тисяч гривень.

Найбільше зросла вартість оренди земельної ділянки площею 49 га, розташованої на території Соколянської сільської ради Мостиського району. На аукціоні ставка річної оренди зросла у вісім разів – з 8 до 67 тисяч гривень.

«Від початку року це 16 земельний аукціон, – каже начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький. – За результатами торгів спостерігається тенденція до збільшення зацікавленості потенційних інвесторів, готових вкладати гроші у ведення сільського господарства на Львівщині».

З його слів, всього на земельних аукціонах продано право оренди 107 земельних  ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, загальною площею  – 2,9 тис. га, вартістю – 4,6 млн .грн. (стартовий розмір орендної плати – 1,9 млн.грн.)

Відзначимо, що за кількістю проданих прав оренди на земельні ділянки та  розміром орендної плати за користування ними, яка надходитиме до місцевих рад Львівщини щорічно, область входить до трійки лідерів по Україні.

Довідка:

Наступний земельний аукціон з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення землевпорядники Львівщини планують провести 26 листопада. До продажу запропоновано 7 земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які розташовані на території Сокальського району Львівської області, площею 116,5 га.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*