На Львівщині презентують нову соціальну гру «Бути жінкою»

У межах Всеукраїнської акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства» відбудеться презентація гри «Бути жінкою».

Гра розповідає про наявні в Україні стереотипи щодо ролі жінки в суспільстві та пропонує гравцям моделі протидії дискримінації.

Презентація відбудеться 28 листопада  з 11:00 год до 15:30 год в приміщенні Першої Львівської Медіатеки (м. Львів, вул. Мулярська, 2а).

У межах презентації також відбудеться круглий стіл на тему: «Захисти життя – зупини насильство».

Мета гри ­­– через ігрову механіку пропрацювати стереотипи щодо ролі жінок в суспільстві та знайти способи протидії дискримінації. Особистості героїнь у грі відповідають реаліям України, яка перебуває у стані війни, і де жінки активно долучаються, як до громадського активізму, бізнесу, навчання, побудови стосунків та сім’ї, так і до захисту батьківщини у лавах Збройних сил України. Цільова аудиторія продукту – чоловіки і жінки, які не є експертами та експертками у правах жінок.

Гра розроблялась упродовж трьох місяців командою українського благодійного фонду Stabilization Support Services в рамках проекту, що реалізується за фінансової підтримки Українського Жіночого Фонду.

Організатори заходу: радниця Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб Оксана Яковець у партнерстві з громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи» за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*