На Львівщині презентували нову соціальну гру «Бути жінкою»

У межах Всеукраїнської акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства» сьогодні, 28 листопада,  у Львівській Медіатеці презентували соціальну гру «Бути жінкою». Гра розповідає про наявні в Україні стереотипи щодо ролі жінки в суспільстві та пропонує гравцям моделі протидії дискримінації.

Привітала учасників заходу начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Уляна Дорош.

«Дякуємо за таку ініціативу, адже я сподіваюсь, що завдяки таким речам вдасться докричатись до тих жінок, які розуміють, що хочуть йти вперед, але десь бояться. Такі заходи є дуже важливі також для молодого покоління, яке формується і навчається позиціонувати себе у суспільстві, позиціонувати себе в майбутньому не лише як матір, берегиню, а як жінку, яка може йти на рівні з чоловіком», – зазначила Уляна Дорош.

Відтак в межах заходу через ігрову механіку учасники пропрацьовували стереотипи щодо ролі жінок в суспільстві та знаходили способи протидії дискримінації. Особистості героїнь у грі відповідають реаліям України, яка перебуває у стані війни, і де жінки активно долучаються, як до громадського активізму, бізнесу, навчання, побудови стосунків та сім’ї, так і до захисту батьківщини у лавах Збройних сил України.

Цільовою аудиторією гри є чоловіки і жінки, які не є експертами та експертками у правах жінок.

Зазначимо, що гра розроблялась упродовж трьох місяців командою українського благодійного фонду Stabilization Support Services в рамках проекту, що реалізується за фінансової підтримки Українського Жіночого Фонду.

Організатори заходу: радниця Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб Оксана Яковець у партнерстві з громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи» за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*