На Львівщині презентували міжнародну виставку “Білоруси з Україною в серці”

3 квітня у Львівському Палаці Мистецтв стартувала міжнародна виставка “Білоруси з Україною в серці”.

В експозиції представлено понад 40 робіт. За словами організаторів, це картини, написані білоруськими і українськими художниками у 2015 році у зоні бойових дій, а саме Волновасі, Пісках, Новгородці та інших місцях.

“Виставка створена у пам’ять про загиблих у російсько-українській війні. 5 білоруських і один український художник писали картини у зоні бойових дій, ця виставка побувала в різних містах Україні, двічі в Києві”, – розповіла Анжела Душаєва.

Як зазначив начальник відділу мистецтв департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Василь Гладкий, такі заходи сприяють вихованню суспільства у дусі патріотизму.

“Мистецтво здатне найглибше  розкривати тематику, актуальну для нашої нації. Ці художники розповідають реальність, яка відбувається у нашому житті і закликають до миру. Такі заходи виховують суспільство”, – наголосив Василь Гладкий.

Зазначимо, переглянути виставку можна до 18:00 12 квітня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*