На Львівщині презентували культурно-мистецькі проекти Slovenia /Art scanning» та «Photoarchive»

23 травня у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького презентували два культурно-мистецькі проекти Slovenia /Art scanning» та  «Photoarchive».

Участь у відкритті заходу взяли Надзвичайний і повноважний посол Республіки Словенія в Україні Наташа Прах, заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, мистецтвознавці.

“Я вірю, що настав час, коли розвинені країни Словенія і Україна можуть використати знання спільної історії. Таке ж послання несе ця виставка чудових українських митців  Романа Мініна, Олексія Яловеги, Олега Винника-Штепа”, – зазначила Наташа Прах.

Присутніх привітала заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

“Дякуємо Словенії за підтримку нашої країни, ця виставка дозволяє пізнати світ у всій його красі, зокрема через об’єктив фотокамири чи на полотні, пізнати сучасну культуру Словенії і почерпнути для себе нові знання, досвід. Це так званий міжкультурний діалог наших країн”, – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Виставка розповідає про Словенію за допомогою творчих асоціативних образів художників, з використанням новітніх медіа засобів,фотографії та живопису.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*