На Львівщині правоохоронці та військові комісари проводять спільні рейди

Працівники ОВС Львівщини спільно з представниками комісаріатів та органами місцевого самоврядування провели майже 2 300 рейдів, під час яких призовникам вручено понад сім тисяч повісток.

Також правоохоронці встановлюють місцеперебування ще 3 974 призовників.  

Загалом від початку проведення мобілізації 2015 року правоохоронці Львівщини внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань 122 матеріали за ст. 336 (ухилення від призову за мобілізацією) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Під час подворових і побудинкових обходів у Львові працівники міліції виявили 95 осіб-переселенців, котрі підпадають під призов на військову строкову службу. Дані про цих громадян скеровано до районних військових комісаріатів.

Нагадаємо, п’ятий етап мобілізації до лав Збройних сил України розпочався 10 квітня, згідно з Указом Президента України “Про строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*