На Львівщині посилять заходи із запобігання пожеж у екосистемах

Сьогодні, 22 серпня,  під час засідання оперативного штабу ДСНС щодо заходів із запобігання та протидії масовим пожежам у лісових масивах, на торфовищах та сільгоспугіддях, Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко доручив посилити превентивні заходи із запобігання пожеж.

«Ми маємо посилити роботу з превентивних заходів. Це в першу чергу питання спільного патрулювання, організованого на рівні голів ОДА, з представників МВС, ДСНС, екологів, волонтерів», – зазначив Геннадій Зубко.

Відтак, найбільшу кількість пожеж зафіксували у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Херсонській, Миколаївській, Київській, Житомирвській областях.

Віце-прем’єр також додав, що останнім часом зросла кількість і навмисних підпалів.

За словами Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна, не зважаючи на те, що ситуація є доволі складною, її вдається контролювати.

Зазначимо, що кількість пожеж по Україні збільшилася удвічі, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Площі, охоплені вогнем збільшились в 1,8 рази.

21 серпня на території Львівської області зафіксували 2 події, пов’язані із пожежами у природних екосистемах (пожежі сухої трави), загальною площею 0,105га, які своєчасно ліквідували.

Нагадаємо, що Львівська ОДА подала пропозиції щодо збільшення штрафів за підпал сухої трави.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*