На Львівщині посилять охорону стратегічних об’єктів

Про це йшлося на засіданні оперативного штабу для координації роботи з питань забезпечення безпеки громадян і захисту об’єктів інфраструктури області, яке провів  голова Львівської ОДА Олег Синютка сьогодні, 27 січня, за участі керівників правоохоронних органів, служб з питань надзвичайних ситуацій та директорів стратегічних підприємств, що забезпечують життєдіяльність області.

За результатами обговорення на засіданні вирішено, що відповідні структури правоохоронних органів та воєнізованих формувань перейдуть до застосування посилених механізмів захисту стратегічних об’єктів на території області. Також вирішено посилити патрулювання, в тому числі з залученням громадських активістів.

У ході засідання відзначено стан проведення мобілізаційних заходів на Львівщині та налаштування мешканців області до захисту територіальної цілісності України.

Довідка:

Оперативний штаб для координації роботи з питань забезпечення безпеки громадян і захисту об’єктів інфраструктури області утворений розпорядженням голови Львівської ОДА від 26 січня 2015 року.

Оперативний штаб повинен забезпечити збір, обробку інформації про обстановку в області та реалізацію заходів, спрямованих на попередження і протидію можливим загрозам для здоров’я громадян та найважливіших об’єктів інфраструктури області.

Окрім цього, оперативний штаб здійснюватиме координацію діяльності територіальних підрозділів правоохоронних органів, органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання щодо захисту найважливіших об’єктів інфраструктури області, попередження виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних загроз та недопущення підвищення рівня злочинності.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*