На Львівщині порушили питання роботи відділів Державного реєстру виборців

Сьогодні, 23 травня, у приміщенні Львівської облдержадміністрації відбулася семінар-нарада з питань роботи відділів Державного реєстру виборців.

Участь у заході взяли керівники відділів ведення Реєстру з усієї області. зазначимо, що таких на Львівщині нараховується 34.

Зокрема, на семінарі-нараді, яку провела начальник відділу адміністрування Реєстру апарату облдержадміністрації Зоряна Павлів, були порушені такі питання:

1. Про збереження виборчої документації та документів відділу ведення Реєстру. Процедура знищення документів відділу ведення Реєстру.

2. Про електронний документообіг у системі Автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» та використання електронного цифрового підпису.

3. Про ведення документації Комплексної системи захисту інформації.

4. Про висвітлення роботи відділів ведення Реєстру в електронних ЗМІ, а також на сторінці «Державний реєстр виборців. Львівщина» у фуйсбуці. Проведення нарад (конференцій) з використанням мережевого зв’язку.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*